Електрична скара TG2000LCB

$91,01

Се продава од: WelStore

Има залиха

Променливи двострани плочи

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Плочи обложени со тефлон од двете страни

Конвенционален грејач

Големина на плочата XXXL

Прилагодување на висината

Опција за одржување на температура

Број на нивоа на печење: 5

Отворена скара

Индикатор за температура

Регулирање на температурата

Црвен индикатор за работа

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Одводен канал за истекување на маслото

Сад за маснотии

Моќност на грејачот: 2.000 W

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 1,2 m

Димензии (ШxВxД): 49 × 9 × 32,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 51,5 × 10,8 × 35,3 cm

Нето тежина на апаратот: 3,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 733355

EAN Код: 3838782178467

Спореди
SKU: 12699 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 3.9 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×