Електричен шпорет E5121WH

$258,21

Се продава од: WelStore

Има залиха

Енергетска класа: А

 

Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал

 

Боја: Бела боја

 

Боја на рачката: Бела

 

Врата: Стакло

 

Материјал на поклопецот: Лакиран

 

Класична шарка на вратата

 

Употреблив волумен на рерната: 68 l

 

Максимална површина на тавата за печење: 1.260 cm²

 

HomeMADE облик на рерната инспириран од обликот на традиционалните фурни на дрва

 

Облик на копчињата: Ергономски копчиња

 

Електрична плоча за готвење

 

1 експрес рингла + 2 стандардни големи рингли + 1 стандардна мала рингла

лево напред: Експрес рингла 18 cm, 2 kW,

десно напред: Нормална рингла 14.5 cm, 1 kW,

лево назад: Нормална рингла 14.5 cm, 1 kW,

десно назад: Ø 18 cm, 1.5 kW

 

Конвенционална рерна – 68 l

 

Начини на загревање:

Долен и горен грејач

Долен грејач

Горен грејач

Инфра грејач

Мал инфра грејач

Чистење со AquaClean функција

Осветлување

 

1 длабока емајлирана тава за печење

 

Решетка на рерната

 

Водилки на извлекување

 

Чистење со AquaClean функција

 

Силвермат-емајл (SilverMatte)

 

Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)

 

Потрошувачка на електрична енергија: 0,8 kWh (конвенционална)

 

Димензии (ШxВxД): 50 × 85 × 59,4 cm

 

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 57,6 × 95,2 × 71,8 cm

 

Нето тежина на апаратот: 38,8 kg

 

Бруто тежина на апаратот: 42 kg

 

Приклучна моќ: 8.300 W

 

Код: 466110

 

EAN Код: 3838782022074

Спореди
SKU: 10193 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 42 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×