диамант за бетон

$2,47

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TAC2111153
115 (4-1 / 2 &) X22mm
Ширина на сечилото: 7,5 мм
Спакувано со кутија во боја

Спореди
SKU: 8149 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×