Декоративна плоча за машина за садови DFD720ORA

127,84 

Се продава од: WelStore

Материјал на челната плоча: Стакло

Метална рачка

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 71,6 × 1,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68,5 × 78 × 12,5 cm

Нето тежина на апаратот: 7,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 9,2 kg

Код: 808654

EAN Код: 3838782419423

Clear
Спореди
SKU: 12423 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

Black, White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×