Вертикален замрзнувач FN6191DHW

$550,55

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: A+

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Врата: Метална врата

Климатска класа: SN, N, ST, T

Рачка со зглоб

Прилагодливи ногарки: 2

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 277 / 243 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h

Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

Автоматско одмрзнување на замрзнувачот (NoFrost)

NoFrost

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување

6 стаклени полици

Простор за замрзнување: 1 врата, 6 фиоки

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,83 kWh

Бучност: 42 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 191 × 75 cm

Нето тежина на апаратот: 66 kg

Бруто тежина на апаратот: 69 kg

Приклучна моќ: 100 W

Осигурувач: 10 A

Код: 588460

EAN Код: 3838782019005

Compare

Additional information

Weight69 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu