вентилатор

68,25 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Код: TFALI2002
DC напон: 20V
Напојување на струја: 220-240V ~ 50 / 60HZ
Поставки за брзина: 2
Димензии: 11 ”
Прилагодување на навалување: 0-360 °
Батеријата и полначот не се вклучени
Спакувано со кутија во боја

Compare

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu