Вграден аспиратор за под елементWHU629ES/S

55,84 

Се продава од: WelStore

Аспиратор за под елемент

Издувно и проточно

Енергетска класа: B

Материјал на куќиште/декоративен оџак: Алуминиум и стакло

Боја на куќиште/декоративен оџак: Бела

Енергетска класа на осветлувањето: B

Енергетска класа на филтерот за маснотии: C

Енергетска класа на проток на воздух: E

Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 200 m³/h

Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 60 m³/h

Пречник на одводното црево: 12 cm

Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 1: 108 m³/h

Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 2: 159 m³/h

Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 3: 200 m³/h

Механичко управување

Број на степени на вентилаторот: 3

Копче за уклучување/исклучување на светлото

Осветлување: 1

Моќност на осветлување: 4 W

Филтер за маснотии: Синтетички филтер за маснотии (не се мие)

Јаглен филтер: 784407

Број на филтри: 1

Филтер за маснотии кој се мие

Број на мотори: 1

Максимална бучавост: 64 dB(A)re1pW

Висина: 125 mm

Годишна потрошувачка на енергија: 29,1 kWh

Димензии (ШxВxД): 59,6 × 12,5 × 46,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64,6 × 17,8 × 52,4 cm

Нето тежина на апаратот: 4,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,49 kg

Приклучна моќ: 49 W

Осигурувач: 10 A

Код: 733030

EAN Код: 3838782171550

Clear
Спореди
SKU: 12310 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×