васер вага

33,33 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Код: TMT21806
должина : 180 см
изработени двојни страни
Точни ампули од 0,5 мм / м
Дебелина: 1,5мм
Слот за V-форма за мерење на предмети со тркалезна површина
Спакувано со ракав во боја

Compare

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu