васер вага со магнети

$7,79

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TMT20405M
должина : 40см
2 парчиња моќни магнети
двојни изработени страни
Точни ампули од 0,5 мм / м
Дебелина на алуминиум: 1,5мм
Дизајн на двојни рамни површини
Спакувано со ракав во боја

Спореди
SKU: 8833 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×