Валак

$3,80

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: THT85101

ГОЛЕМИНА: 255mm / 10 ‘
АКРИЛЕН МАТЕРИЈАЛ
ДЕБЕЛИНА НА КРЗНО: 22mm
ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА

Спореди

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×