ВАЛАК

$3,23

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: THT8593

ГОЛЕМИНА: 230mm / 9 ‘
АКРИЛЕН МАТЕРИЈАЛ
ДЕБЕЛИНА НА КРЗНО: 18mm
ЗА ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА

Спореди
SKU: 8785 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×