Брусен диск за сечење 1/10

$5,70

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TAC2211155

10 ПАРЧИЊА 115mm x 1.2mm
ПАКУВАНИ ВО МЕТАЛНА ЛИМЕНКА

Спореди
SKU: 8093 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×