Бокал за греење вода K17WII

$26,41

Се продава од: WelStore

Има залиха

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Аналоген термостат

On/Off Копче

Црвен индикатор за работа

Strix Термостат

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Заклучување на капакот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 21 × 21 × 16 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20,5 × 22,7 × 16,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 497994

EAN Код: 3838942047466

Спореди
SKU: 12803 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×