Бокал за греење вода K17CLBK

$65,55

Се продава од: WelStore

Има залиха

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

On/Off Копче

Рачно отворање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 22 × 30 × 20 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23,5 × 29,5 × 22,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,6 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 732748

EAN Код: 3838782168895

Спореди
SKU: 12771 Категорија:

Спецификација

Тежина 1.6 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×