Бокал за греење вода K17BK

25,44 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Аналоген термостат

Вклучување со притискање на копче

Портокалова

Strix Термостат

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Заклучување на капакот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 21,2 × 24 × 15 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,8 × 25,6 × 18,8 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 685815

EAN Код: 3838782089725

Спореди
SKU: 12791 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.3 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×