Бокал за греење вода K15ORA

$68,64

Sold By: WelStore

Големина на садот: 1,5 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Двојно дно

Strix термостат

Бела

Копче за отварање на капакот

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Заштита од прегревање

Боја: Црна/Бела

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 24,5 × 24 × 16 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23,4 × 23,4 × 21,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 2.400 W

Код: 673832

EAN Код: 3838782129650

Clear
Compare
SKU: N/A Category: Tag:

Main Menu