Блендер BSM600CLW

$40,85

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 250 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

Материјал на ножот: Квалитетен нож од не’рѓосувачки челик

Лесно чистење

Ефикасно четиристрано сечило

Сад за носење

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

Дополнителен сад

Волумен на садот: 0,6 l

Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење

Отворање на капакот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 13 × 40 × 14 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24 × 25 × 16,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 250 W

Код: 734920

EAN Код: 3838782344558

Спореди
SKU: 12619 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.7 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×