Блендер B800ORA

73,44 

Се продава од: WelStore

Моќност на моторот (max): 800 W

Лесно чистење

Оn/Off копче

Број на брзини за лесно ракување: 3

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите

Отворање на капакот

Гумени ногарки за стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Боја: Црна/Бела

Должина на приклучен кабел: 0,9 m

Димензии (ШxВxД): 21 × 41,5 × 14 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23 × 36,9 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 2,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,9 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 673816

EAN Код: 3838782129575

Clear
Спореди
SKU: 12578 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

Black, White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×