Блендер B501LBW

40,80 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 500 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Ефикасно четиристрано сечило

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 2

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите

Отворање на капакот

Складирање на кабелот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 18,5 × 41,5 × 17,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,3 × 44 × 19,3 cm

Нето тежина на апаратот: 2,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,6 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 734628

EAN Код: 3838782334498

Спореди
SKU: 12603 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 2.6 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×