БАТЕРИЈА РАЧНА

$11,40

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TFL012AA1

CREE XPE2 R3 LED 1W 70 lumen
ДАЛЕЧИНА 150m
ТРАЈНОСТ 100,000 Часа
РАБОТИ СО 2AA БАТЕРИИ
НЕПРЕКИНАТА РАБОТА 5H
ПРЕКИДАЧ
IPX-4 СТЕПЕН НА ЗАШТИТА

Спореди
SKU: 8753 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×