Батериска штрафилица 8V

$37,05

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TSDLI0801

НАПОН: 8V
ВРТЕЖИ: 220/мин
МОЌНОСТ: 6N.m
Подесување на ВРТЕЖИ: 15+1
Интегрирана 8V литиумска батерија
Полненње за 2 час
Индикатор за време траење на батеријата
1 магнетен држач за битови
4 бургии со 1/4 осмоаголен приклучок
Пакувана во кутија

Спореди

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×