Батериска штрафилица

$55,10

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TDLI1232
Волтажа:12V
вртежи без терет:0-350/0-1350/min
моќност:20NM
футер:0.8-10mm
подесување на јачина:15+1
механички менувач со 2 брзини
полнач:220V-240V~50/60Hz
интегрирано работно светло
со 2 батерии

Спореди
SKU: 6399 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×