Батериска штрафилица

$107,35

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TDLI20025
волтжа:20V
брзина без терет:0-350/0-1350/min
Моќност:45NM
футер:0.8-10mm
поседување на јачина:15+1
механички менувач со 2 брзини
20V литиум 2.0Ah батерии
со 2 батерии
со 1 полнач
интегрирано работно светло
индикатор на батерија
47 додатоци

Спореди
SKU: 6384 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×