Батериска штрафилица

120,64 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Код: TDLI20021
Напон: 20V
Вртежи: 0-400/0-1500/min
макс.вртежен момент: 45NM
футер: 0.8-10mm
подесување на вртежи: 15+1
самостезен футер
2-брзини gear
заклучување на вртежи функција
20V Lithium-Ion 2.0Ah батерии
со 1 батерија
со 1pc 1часа брзо полненње
волтажа на полненње: 110V-240V~50/60Hz
интегрирано работно светло
лед индикатор на БАТЕРИЈА

Compare

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu