Батериска штрафилица

179,37 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Код: TDLI2002

НАПОН: 20V
ВРТЕЖИ: 0-400 / 0-1500/мин
МОЌНОСТ: 45NM
ФУТЕР: 10мм
Подесување на ВРТЕЖИ: 15+1
Брзини: 2 брзини
Батерија: 2 батееии 20v/2Ah
Брзо полненње за 1 час
Лед индикатор за батерија
47 додатоци
Пакувана во торба

Compare

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu