Батериска ударна штрафилица

$116,37

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TIDLI20025
волтжа:20V
брзина без терет:0-400/0-1500/min
Удари:22500/min
Моќност:45NM
футер:0.8-10mm
поседување на јачина:18+1+1
механички менувач со 2 брзини
20V литиум 2.0Ah батерии
со 2 батерии
со 1 полнач
интегрирано работно светло
индикатор на батерија
50 додатоци

Спореди
SKU: 6388 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×