Батериска ударна штрафилица

$116,85

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TIDLI2002E

НАПОН: 20V
ВРТЕЖИ: 0-400 / 0-1500/мин
Удар: 22500/мин
МОЌНОСТ: 45NM
МЕТАЛЕН ФУТЕР: 10мм
Подесување на ВРТЕЖИ: 18+1+1
Брзини: 2 брзини
Батерија: 2 батееии 20v/2Ah
Брзо полненње за 1 час
Лед индикатор за батерија
50 додатоци
Пакувана во торба

Спореди
SKU: 6495 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×