Батериска ударна штрафилица

$76,00

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TIDLI1612

НАПОН: 16.8V
ВРТЕЖИ: 0-350 / 0-1350/мин
МОЌНОСТ: 28NM
ФУТЕР: 10мм
Подесување на ВРТЕЖИ: 18+1+1
Брзини: 2 брзини
Батерија: 2 батерии 16.8v/1.5Ah
Полненње за 2 час
Лед индикатор за батерија
1 бит и 2 батерии
Пакувана во торба

Спореди

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×