Батериска убодна пила

$57,00

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TJSLI8501

НАПОН: 20V
ВРТЕЖИ: 2400/мин
КАПАЦИТЕТ НА сечење:
ДРВО: /80mm
МЕТАЛ: /8mm
5 резервни пили
Батерија и полнач не се
вклучени во цената
Пакувана во кутија

Спореди

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×