Батериска ротирачки ударен чекан

$109,25

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TRHLI2201
Мотор без четкици
Напон: 20V
Вртежи: 0-1350/min
удари: 0-4700bpm
ударна сила: 1.5J
Max бушење капацитет: Φ22 на бетон
интегрирано работно светло
SDS плусФутер
со 3 бургии и 1 длето
батерија и полнач не се вклучени

Спореди
SKU: 6483 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×