Батериска правосмукалка

$97,85

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TVCH22091
Напон: 22.2V
Power(W): 120W
повеќе циклони
2200Amh Lithium-Ion батерии
мотор со чиста бакарна жица
капацитет: 0.8L
HEPA филтер
волтажа на полненње: 220V-240V~50/60Hz
времетраење на полненње: 4.5H
работно време: ≥35min нискибрзини level
работно време: ≥18min висок брзини level
притисок на вшмукање(KPa): ≥9 Kpa
големина: 230*220*1090mm
1 метал tube
1 полнач и plastic hanger
1 додаток за пукнатини
1 sofa brush

Спореди
SKU: 6464 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×