Батериска полирка

$93,86

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TAPLI2001
Напон: 20V
Вртежи: 500-2800/min
поден држач: 150mm
LCD дисплеј покажува брзини
батерија и полнач не се вклучени

Спореди

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×