Батериска полирка

$109,25

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TAPLI2002
Мотор без четкици
Напон: 20V
Вртежи: 2000-4800 RPM
диаметар на шмирглање pad: 125mm
батерија и полнач не се вклучени

Спореди
SKU: 6446 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×