Батериска пила на ланец

$135,47

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TGSLI2001
Мотор без четкици
Напон: 20V
Max Power: 100W
брзина: 3700-4500rpm
должина на меч: 12″
Орегон меч
батерија и полнач не се вклучени

Спореди
SKU: 6438 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×