Апарат за печење леб BM1600WG

$117,61

Се продава од: WelStore

Има залиха

Сад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи

Број на садови за печење леб: 1

Број на спатули: 2

Нелеплив слој

Големина на лебот: 3

Избор на големина на лебот: 1.125 – 1.600 g

Контролно стакло

Број на oднапред дефинирани програми: 16

Програма за растење на тестото

Звучен сигнал

Функција за одржување на топлината

Продолжено печење и по прекин на електрична енергија

Регулација на запеченоста на кората

LCD дисплеј

Син индикатор

Автоматска подготовка на тесто

Програм за брзо печење

Програма за џем

Програма за јогурт

Програма за леб без глутен

Сад за мерење

Лажичка за дозирање

Гумени ногарки за стабилност

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Моќност на грејачот: 850 W

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 41 × 30,7 × 26,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 41,3 × 31 × 27,1 cm

Нето тежина на апаратот: 7,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 7,7 kg

Приклучна моќ: 850 W

Код: 565724

EAN Код: 3838942136078

Спореди
SKU: 12683 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 7.7 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×