Апарат за печење леб BM1210BK

84,64 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Сад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи

Број на садови за печење леб: 1

Број на спатули: 2

Нелеплив слој

Големина на лебот: 2

Избор на големина на лебот: 900 – 1.200 g

Контролно стакло

Број на oднапред дефинирани програми: 12

Програма за растење на тестото

Звучен сигнал

Функција за одржување на топлината

Продолжено печење и по прекин на електрична енергија

Копче за вклучување

Регулација на запеченоста на кората

LCD дисплеј

Автоматска подготовка на тесто

Програм за брзо печење

Програма за џем

Програма за леб без глутен

Сад за мерење

Лажичка за дозирање

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Книга со рецепти

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Куќиште: Пластика + метал

Моќност на грејачот: 800 W

Должина на приклучен кабел: 1,2 m

Димензии (ШxВxД): 26,2 × 27,8 × 42,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 30,5 × 34 × 47,5 cm

Нето тежина на апаратот: 6,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,1 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 734331

EAN Код: 3838782326622

Спореди
SKU: 12687 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 8 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×