Апарат за мелење на месо MG1600W

$86,34

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 1.600 W

Капацитет на мелење: 1,9 kg/min

Лесно чистење

Метално куќиште

Управување: Механичко

On/Off Копче

Син индикатор

Реверзибилна функција

Додатоци за мелење месо: 2

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 23 × 18 × 23 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31 × 28,8 × 20,5 cm

Нето тежина на апаратот: 2,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg

Приклучна моќ: 350 W

Код: 573857

EAN Код: 3838782005596

Compare

Additional information

Weight3.9 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu