Side by side NRS9181VXB

1.377 ден

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 90,8 × 179,3 × 72,4 cm

Боја: Инокс

Отвoрање на врата: Ладилник десно/замрзнувач лево отворање на вратата

Ногарки: 4

Прилагодливи ногарки: 2

Климатска класа: SN, N, ST, T

Инвертер мотор

Вкупен бруто/нето капацитет: 605 / 532 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 381 / 365 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 224 / 167 l

Капацитет на замрзнување: 12 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 8 h

Електронско управување (SensoTech)

Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

Аларм за отворена врата

NoFrost Plus

Кружење на воздухот: MultiFlow ладење во ладилникот

Диспанзер за ладна вода

Ледомат: Автоматска подготовка на мраз, Коцки мраз, Дробен мраз

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Брзо ладење

Штедлива програма (EcoMode)

Мини бар

ЛЕД осветлување

5 стаклени полици

Држач за шишиња

Полици на вратата на ладилникот: 5 полици на вратите

Фиока за зеленчук: 2 фиоки за овошје

Флексибилен сад за јајца

FreshZone фиока

Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување

Простор за замрзнување: 2 фиоки

Полици на врата на замрзнувачот: 3

5 стаклени полици

Приклучок за вода: Резервоар

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 1,20 kWh

Бучност: 43 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 90,8 × 179,3 × 72,4 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 98,2 × 187,7 × 78 cm

Нето тежина на апаратот: 108 kg

Бруто тежина на апаратот: 119 kg

Приклучна моќ: 252 W

Код: 733126

EAN Код: 3838782172755

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 119 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu