Вграден Комбиниран Фрижидер NRKI2181E1

629 ден

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

Врата: Метална врата

Боја: Бела боја

Боја на апаратот: Бела

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Шарка на вратата: Door to Door механизам – шарка во форма на ножички

Климатска класа: N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 269 / 248 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 183 / 180 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 86 / 68 l

Капацитет на замрзнување: 8 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 12 h

Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

Индикатор за температура: Дигитален индикатор за регулирање на температурата на ладилникот

NoFrost DualAdvance

CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

Брзо ладење

Штедлива програма (EcoMode)

Сад за јајца/лед: 1 x 7

ЛЕД осветлување на кровот

5 стаклени полици

Полици прилагодливи по висина

Држач за шишиња

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач

Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата

SpaceBox – голема фиока за замрзнување (38 л)

Простор за замрзнување: 3 фиоки

2 стаклени полици

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,80 kWh

Бучност: 39 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58,5 × 183,5 × 65 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-57 × 177,5-178 × 56 cm

Нето тежина на апаратот: 60 kg

Бруто тежина на апаратот: 62,5 kg

Приклучна моќ: 115 W

Осигурувач: 10 A

Код: 732568

EAN Код: 3838782167959

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 63 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu