Хоризонтален замрзнувач FH301CW

315 ден

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: A+

Врата: Метална врата

Шарка на вратата: Самозатварачка врата

Климатска класа: SN, N, ST, T

Ногарки: 4

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 304 / 303 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 56 h

Електронско управување

Рачно одмрзнување

Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Заштита од замрзнување (FreezeProtect -15°C)

Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување на капакот

Простор за замрзнување: 2 корпи

Заклучување на вратата

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,75 kWh

Бучност: 39 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 108 × 85 × 74 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 113 × 89 × 77 cm

Нето тежина на апаратот: 45,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 48 kg

Приклучна моќ: 75 W

Осигурувач: 10 A

Код: 736382

EAN Код: 3838782429439

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 48 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu