Правосмукалка VCEB01GAWWF

153 ден

Sold By: WelStore

In stock

GFORCEAQUA

Моќ на всисување: 92 W

Водена филтрација

За суво чистење

Број на додатоци: 3

Универзална четка

Проток на воздух: 20,2 L/s

Волумен на садот за прашина: 3 l

Тип на цевка: Телескопска

Дијаметар на цевката: 35 mm

Должина на телескопската цевка: 90 cm

Материјал на цевката: Алуминиум

Двојна ХЕПА филтрација

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

Додатоци: 3

Гумена рачка

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 9 m

Хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Гумирани тркалца

Заштита од прегревање

Мотор By pass

Боја: Бела

Потрошувачка на енергија kWh/год.: 30,1 kWh

Должина на приклучен кабел: 7,0 m

Бучност: 79 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 45 × 31 × 30 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 53 × 34,5 × 34 cm

Нето тежина на апаратот: 6 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,7 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 678536

EAN Код: 3838782071249

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 9 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu