Правосмукалка MVC72FW

48 ден

Sold By: WelStore

In stock

FREE GO

Максимална моќност на моторот: 55 W

Пластичен сад

За влажно и суво чистење

Безжична употреба

Трајност на батеријата: 14 мин.

Број на додатоци: 2

Проток на воздух: 5 L/s

Волумен на садот за прашина: 0,4 l

Контролно светло за полнење на батерија

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Додатоци: 2

Боја: Бела

Бучност: 80 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 7,2 V

Максимална моќност на моторот: 55 W

Димензии (ШxВxД): 40,5 × 11,5 × 12 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44 × 15 × 12 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 55 W

Код: 623850

EAN Код: 3838782040542

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 1.3 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu