Микробранова Печка MMO20DEII

97 ден108 ден (-10%)

Sold By: WelStore

In stock

Боја: Метал

Лакирана

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Инокс

Начин на отварање на вратата: Рачка

Отвoрање на врата: Лево

Волумен: 20 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 800 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Електронско управување

Дисплеј за прикажување на времето

Паметно управување

Часовен опсег (min): 95 min

Комбинирано греење: Микробранови

Пулс-технологија

Брзо и автоматско одмрзнување (За време и тежина)

Автоматско мени

Број на меморирани програми: 8

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm

Димензии (ШxВxД): 43,9 × 25,7 × 36 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 49,5 × 31,5 × 39,5 cm

Нето тежина на апаратот: 11,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 12,6 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W

Приклучна моќ: 1.270 W

Осигурувач: 10 A

Код: 474786

EAN Код: 3838942011757

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 13 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu