Вертикален замрзнувач FN6191DHW

551 ден

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: A+

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Врата: Метална врата

Климатска класа: SN, N, ST, T

Рачка со зглоб

Прилагодливи ногарки: 2

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 277 / 243 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h

Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

Автоматско одмрзнување на замрзнувачот (NoFrost)

NoFrost

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување

6 стаклени полици

Простор за замрзнување: 1 врата, 6 фиоки

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,83 kWh

Бучност: 42 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 191 × 75 cm

Нето тежина на апаратот: 66 kg

Бруто тежина на апаратот: 69 kg

Приклучна моќ: 100 W

Осигурувач: 10 A

Код: 588460

EAN Код: 3838782019005

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 69 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu