Целосно вградна машина за садови GV561D10

472 ден

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: A+++

Максимална температура на влезната вода: 60 °C

Тип на мотор: Инвертер мотор

Индикатор на одбраната програма

On/Off индикатор

Температура на миење: 60, 55, 45, 35 °C

Референтна програма: 3

Автоматскa програмa

Програма SpeedWash

Функција за половично полнење

Автоматско отворање на вратата (TotalDry)

Функција за таблета 3 во 1

Индикатор на одбраната програма

Информациски прикажувач: Индикатор за преостанато време

Можност за монтажа на декоративна врата: Можност како додаток

Одложен старт 0-24 часа

Број на корпи: 3

Систем на горната корпа: Клик клак систем

Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа

Нивоа на прскање: 5

Распрснувачи: 3

Самочистечки филтер

Горна корпа: Рачка со пластично лого

Долна корпа: Рачка со пластично лого

Горна корпа (дел за прибор): Рачка со пластично лого

Заштита од прелевање: Целосен AquaStop

Сервисна дијагностика

Внатрешност од не’рѓосувачки челик

Потрошувачка на вода: 9,5 l

Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0,74 kWh

Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 2.660 l

Бучност: 45 dB(A)re1pW

Регулирање на висината: 50 mm

Приклучна моќ(V): 230 V

Димензии (ШxВxД): 44,8 × 81,5 × 55 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48,5 × 88,5 × 62 cm

Мерки за вградување: 45 × 82 × 58 cm

Нето тежина на апаратот: 34,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 39,5 kg

Приклучна моќ: 1.760 W

Осигурувач: 10 A

Код: 737468

EAN Код: 3838782459863

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 40 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu