Целосно вградна машина за садови GV631E60

393 ден452 ден (-13%)

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: A+

Максимална температура на влезната вода: 70 °C

Тип на мотор: Асинхрон еднофазен мотор

Индикатор на одбраната програма

Управување: Копче

Сензори: Сензор за ниво на вода

Температура на миење: 70, 60, 55, 35 °C

Референтна програма: 3

13 стандардни сетови (SpaceComfort)

Меморирање на сопствени програми

Програма SpeedWash

Дополнително сушење (ExtraDry)

Дополнителна хигиена

Функција за таблета 3 во 1

Индикатор на одбраната програма

Информациски прикажувач: Индикатор за преостанато време

Можност за монтажа на декоративна врата: Можност како додаток

Одложен старт 0-24 часа

Број на корпи: 2

Систем на горната корпа: Мултиклак

Нивоа на прскање: 4

Распрснувачи: 2

Самочистечки филтер

Горна корпа: Широка мрежа; Преклоплива лева полица за вино; Фиксни држачи; Фиксна подлога за чаши; Стандарден држач за нож

Долна корпа: Широка мрежа; Фиксни држачи; Корпа за кујнски прибор

Заштита од прелевање: Целосен AquaStop

Сервисна дијагностика

Внатрешност од не’рѓосувачки челик

Потрошувачка на вода: 9,9 l

Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0,93 kWh

Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 2.772 l

Бучност: 47 dB(A)re1pW

Регулирање на висината: 70 mm

Приклучна моќ(V): 220-240 V

Димензии (ШxВxД): 59,6 × 81,7 × 55,6 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 89 × 66,5 cm

Мерки за вградување: 60 × 82 × 57 cm

Нето тежина на апаратот: 29 kg

Бруто тежина на апаратот: 31,3 kg

Приклучна моќ: 1.900 W

Осигурувач: 10 A

Код: 737699

EAN Код: 3838782478345

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 31 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu