Цедач на агруми CJ100HE

48 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 100 W

Не’рѓосувачки челик

Мрежест филтер

Ефикасен

Лесно чистење

Систем против капење

Вклучување со притискање на копче

Број на наставки за цедење: 2

Простор за сместување на кабелот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Моќност на моторот (max): 100 W

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 16,5 × 28,5 × 21 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 30,8 × 25,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,4 kg

Приклучна моќ: 100 W

Код: 673738

EAN Код: 3838782069352

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 2.4 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu