фотогрејни очила

ден

Sold By: WelStore

In stock

Код: TSP9402
Очила за заварување со авто-затемнување
Површина за гледање: 95x31mm
Големина на отвор : 108x 50,8x 5мм
Сензори : 2
Светлосна состојба : 3
Темна состојба 11 :
Заштита UV / lR : До DlN 16
Вклучено / Исклучено : Автоматско
Време на вклучување (светло во темно) : <0,5 мин TlG засилувачи оценети : ≥ 30 засилувачи Работна температура : -5 ℃ ~ + 55 Зачувување на температурата : -20 ~ + 70 Напојување : соларен панел и литиумска батерија 2xCR1220 Спакувано од поли торба во боја

Compare Report Abuse

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu