Фен за коса HD213GG

27 ден

Sold By: WelStore

In stock

Дополнителна нега со јонизатор

Копче за ладен воздух

Филтер кој се отстранува

Moжност за закачување

Едноставна механичка контрола

Регулација на брзината: 3

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба

Приклучна моќ: 2.100 W

Приклучна моќ(V): 220-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Димензии (ШxВxД): 17,5 × 29 × 9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,5 × 29 × 9,5 cm

Код: 683129

EAN Код: 3838782081750

Compare Report Abuse

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu