Тостер T850WE

35 ден

Sold By: WelStore

In stock

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 7

Автоматско исфрлање

Двострано потпекување

Подгревање на леб

Вклучување со притискање на копче

Термостат

Ниво на запеченост

Контрола на потпекување

Портокалова

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Простор за сместување на кабелот

Пластични ногарки

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 30,7 × 18 × 16,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 19,6 × 16,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 850 W

Код: 685813

EAN Код: 3838782089602

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 1.8 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu